Filtr známkových míst pro tisk
Poznámky u K8


Pouze místa s poznámkou


Všechna místa seřazena podle čísla TZ


Výběr míst v daném okrese

Mapa Ukrajiny
neurčen Čortkivskyj Jevpatorijská městská rada Malynskyj Radyvylivskyj Ternopilská městská rada
Aluštynská městská rada Čudnivskyj Kaharlyckyj Mankivskyj Rachivskyj Ternopilskyj
Andrušivskyj Čuhuivskyj Kaluskyj Menskyj Ripkynskyj Tetiivskyj
Bachčisarajskyj Čyhyrynskyj Kalynivskyj Mižhirskyj Rivnenská městská rada Tjačivskyj
Bachmackyj Demydivskyj Kamjanec-Podilskyj Mlynivskyj Rivnenskyj Tlumackyj
Balaklijskyj Deražnjanskyj Kamjanka-Buzkyj Mohyliv-Podilskyj Rohatynskyj Tomašpilskyj
Baranivskyj Derhačivskyj Kamjanskyj Monastyryskyj Rokytnivskyj Trostjaneckyj
Barskyj Dolynskyj Kanivskyj Monastyryščenskyj Rokytnjanskyj Truskávecká městská rada
Barvinkivskyj Drabivskyj Katerynopilskyj Moršynská městská rada Romanivskyj Tulčynskyj
Baryšivskyj Drohobyckyj Kehyčivskyj Mostyskyj Rozdolnenskyj Turkivskyj
Berdyčivskyj Dubenskyj Kelmeneckyj Mukačivskyj Rožnjativskyj Tysmenyckyj
Berehivskyj Dubrovyckyj Kicmanskyj Murovanokuryloveckyj Ružynskyj Tyvrivskyj
Berezanská městská rada Dunaeveckyj Kirovskyj Mykolaivskyj Ržyščivská městská rada Umanskyj
Bereznivskyj Dvoričanskyj Kolomackyj Myronivskyj Sachnovščynskyj Užhorodskyj
Berežanskyj Džankojskyj Kolomyjskyj Nadvirnjanskyj Sakskyj Valkivskyj
Beršadskyj Emilčynskyj Koreckyj Narodyckyj Sambirskyj Varvynskyj
Bilocerkivskyj Fastivskyj Korjukivskyj Nemyrivskyj Sarnenskyj Vasylkivskyj
Bilohirskyj (Chmelnyck) Feodosijská městská rada Koropskyj Netišynská městská rada Semenivskyj Vatutinská městská rada
Bilohirskyj (Krym) Hajsynskyj Korostenskyj Nižynskyj Sevastopol Velykobereznjanskyj
Blyznjukivskyj Halyckyj Korostyšivskyj Nosivskyj Simferopolskyj Velykoburluckyj
Bobrovyckyj Hercaivskyj Korsun-Ševčenkivskyj Novhorod-Siverskyj Skolivskyj Verchovynskyj
Bohoduchivskyj Hlybockyj Kosivskyj Novodnistrovská městská rada Skvyrskyj Vinkoveckyj
Bohorodčanskyj Horodenkivskyj Kostopilskyj Novohrad-Volynskyj Slavutskyj Vinnyckyj
Bohuslavskyj Horodnjanskyj Kozeleckyj Novorozdilská městská rada Slavutycká městská rada Voločyskyj
Bolechivská městská rada Horodockyj (Chmelnyck) Kozivskyj Novoselyckyj Smiljanskyj Volodarsko-Volynskyj
Borivskyj Horodockyj (Lvov) Kozjatynskyj Novoušyckyj Snjatynskyj Volodarskyj
Borodjanskyj Horodyščenskyj Krasnohradskyj Novovodolazkyj Sokalskyj Volodymyreckyj
Borščivskyj Hoščanskyj Krasnohvardijskyj Nyžhohirskyj Sokyrjanskyj Voloveckyj
Boryslavská městská rada Husjatynskyj Krasnokutskyj Obuchivskyj Sosnyckyj Vovčanskyj
Boryspilskyj Charkivská městská rada Krasnoperekopskyj Olevskyj Sovetskyj Vynohradivskyj
Borznjanskyj Charkivskyj Krasylivskyj Orativskyj Sribnjanskyj Vyšhorodskyj
Brodivskyj Chmelnycká městská rada Kremeneckyj Ostrozkyj Starokostjantynivskyj Vyžnyckyj
Brovarskyj Chmelnyckyj Kryžopilskyj Ovruckyj Starosambirskyj Začepylivskyj
Brusylivskyj Chmilnyckyj Kulykivskyj Pečenizkyj Starosynjavskyj Zališčyckyj
Bučackyj Chotynskyj Kupjanskyj Perečynskyj Stavyščenskyj Zaričnenskyj
Bučanská městská rada Chrystynivskyj Kuznecovská městská rada Perejaslav-Chmelnyckyj Storožyneckyj Zastavnivskyj
Buskyj Chustskyj Kyevo-Svjatošynskyj Peremyšljanskyj Stryjskyj Zbarazkyj
Čečelnyckyj Ičnjanskyj Kyjev Pervomajskyj (Charkov) Sudacká městská rada Zborivskyj
Čemeroveckyj Illineckyj Ladyžynská městská rada Pervomajskyj (Krym) Svaljavskyj Zdolbunivskyj
Čerkaskyj Irpinská městská rada Lanoveckyj Pidhaeckyj Šarhorodskyj Zhurivskyj
Černihivská městská rada Iršavskyj Leninskyj Pidvoločyskyj Ščorskyj Zmiivskyj
Černihivskyj Ivankivskyj Letyčivskyj Piščanskyj Šepetivskyj Zoločivskyj (Charkov)
Černivecká městská rada Ivano-Frankivská městská rada Litynskyj Pohrebyščenskyj Ševčenkivskyj Zoločivskyj (Lvov)
Černivecká městská rada Izjaslavskyj Ljubarskyj Poliskyj Špoljanskyj Zolotoniskyj
Černiveckyj Izjumskyj Ljubotynská městská rada Polonskyj Šumskyj Zvenyhorodskyj
Černjachivskyj Jahotynskyj Lozivskyj Popilnjanskyj Talalaivskyj Žaškivskyj
Červonoarmijskyj Jaltinská městská rada Luhynskyj Pryluckyj Talnivskyj Žmerynskyj
Červonohradská městská rada Jampilskyj Lvivská městská rada Pustomytivskyj Taraščanskyj Žovkivskyj
Čopská městská rada Jaremčanská městská rada Lypoveckyj Putylskyj Teofipolskyj Žydačivskyj
Čornobaivskyj Jarmolyneckyj Lysjanskyj Radechivskyj Teplyckyj Žytomyrská městská rada
Čornomorskyj Javorivskyj Makarivskyj Radomyšlskyj Terebovljanskyj Žytomyrskyj
 

Odškrtnout vše
zobrazit bez poznámek sběratelů
poznámky od roku:

   


Výběr míst podle oblasti

Zde jsou místa rozdělena podle geografických oblastí.
To znamená, že místa v kategoriích typu HRADY, ZÁMKY, WESTERN byla rozčleněna
do kategorií typu KRKONOŠE, JIZERSKÉ HORY, MORAVSKÝ KRAS apod.
Přidal jsem další názvy oblastí, takže všechna místa jsou roztříděna do oblastí.

NEZAŘAZENO IVANO-FRANKIVSKÁ TERNOPILSKÁ
AUTONOMNÍ REP. KRYM KIROVOHRADSKÁ VINNYCKÁ
ČERKASKÁ KYJEVSKÁ VOLYŇSKÁ
ČERNIHIVSKÁ LUHANSKÁ ZAKARPATSKÁ
ČERNIVECKÁ LVOVSKÁ ZÁPOROŽSKÁ
DNĚPROPETROVSKÁ MYKOLAJIVSKÁ ŽYTOMYRSKÁ
DONĚCKÁ ODĚSKÁ
CHARKOVSKÁ POLTAVSKÁ
CHERSONSKÁ RIVNENSKÁ
CHMELNYCKÁ SUMSKÁ

Výběr míst podle data zveřejnění

14.3.2020
4.3.2020
10.12.2018
12.10.2018
19.9.2018
6.7.2018
14.5.2018
2.5.2018
25.10.2017
22.8.2017
9.7.2017
18.5.2017
26.12.2016
11.11.2016
4.11.2016
12.4.2016
23.12.2015
27.11.2015
6.10.2015
26.9.2015
22.9.2015
6.9.2015
25.8.2015
18.2.2015
17.10.2014
23.4.2014
22.10.2013
25.7.2013
2.12.2012
10.11.2012
3.10.2012
5.9.2012
13.8.2012
7.8.2012
1.4.2012
6.2.2012
7.12.2011
6.12.2011
2.11.2011
22.10.2011
21.10.2011
29.9.2011
19.9.2011
6.9.2011
9.7.2011
7.7.2011
1.7.2011
16.5.2011
11.5.2011
18.4.2011
7.4.2011
30.3.2011
10.3.2011
4.3.2011
1.3.2011
26.2.2011
21.2.2011
5.2.2011
30.1.2011
12.1.2011
7.12.2010
5.12.2010
1.12.2010
23.11.2010
18.11.2010
15.11.2010
30.10.2010
22.10.2010
21.10.2010
20.10.2010
17.10.2010
11.10.2010
5.10.2010
30.9.2010
18.9.2010
13.9.2010
31.8.2010
7.8.2010
24.7.2010
1.7.2010
29.6.2010
28.6.2010
17.6.2010
10.5.2010
2.5.2010
22.4.2010
24.3.2010
14.3.2010
6.3.2010
3.3.2010
17.2.2010
15.2.2010
8.2.2010
31.1.2010
7.1.2010
5.1.2010
4.1.2010
18.9.2009
11.8.2009
2.8.2009
1.8.2009
30.7.2009
29.7.2009
5.7.2009
3.7.2009
29.6.2009
20.6.2009
9.6.2009
23.4.2009
21.4.2009
20.4.2009
31.3.2009
26.3.2009
19.3.2009
1.3.2009
28.2.2009
25.2.2009
24.2.2009
23.2.2009
22.2.2009
21.2.2009
15.2.2009
14.2.2009
8.2.2009
11.1.2009
29.12.2008
16.9.2008
30.7.2008
20.6.2008
18.5.2008
27.3.2008
23.3.2008
7.11.2007

Technické připomínky a informace k českým TZ posílejte na k8@kreteni.cz
informace k ostatním státům můžete posílat Fredovi na adresu jardafredo (zavináč) gmail . com

Pokud jste se dostali na tuto stránku z nějakého vyhledávače,
tak správný vstup je ze stránky : http://k8.kreteni.eu/tz/